• تماس: 30-29 02 14 88 - 021
  • ایمیل: info@defona.org
  • ساعت کاری: 09:00-17:00

درباره ما

درباره ما


پس از سالها فعالیت در زمینه پروژه های عمرانی بزرگ کشور، در سال 1391 بر آن شدیم تا با تاسیس ایده پردازان اقلیم فعالیت های خود را به عرصه ی دکوراسیون داخلی گسترش دهیم. سال ها فعالیت موفق در این حوزه ما را با نیازهای طراحان و معماران ایرانی و همچنین فن آوری های نوین صنعت ساختمان آشنا ساخت . از این رو در بهار 1397 پس از یک دوره فشرده تحقیق و توسعه تصمیم گرفتیم تا به تولید و توزیع یکی از پیشرفته ترین مصنوعات دکوراتیو صنعت ساختمان بپردازیم. به همین جهت برند دفونا defona به عنوان دفتر فروش انحصاری مصنوعات پیش ساخته پلی یورتان گروه صنعتی داوودیانس متولد شد و موفق به تولید و توزیع دیوارپوش های پلی یورتان و ابزارهای گچ بری پیش ساخته پلی یورتان شدیم. این محصولات شامل انواع ابزار گلویی ، نور مخفی ، پروفیل های قاب ، قرنیز ، قابهای پیرامونی در و پنجره ، طاقچه ها ، گل ها و گنبدهای زیبای سقفی ، قطعات تزیینی و چراغدان های دیواری ، ستون و سرستون و غیره می‌باشد كه با کیفیتی مثال زدنی و قیمتی اقتصادی در اختیار فعالان صنعت ساختمان قرار گرفته است. اگر به عنوان طراح ، معمار یا سازنده در صنعت ساختمان فعال هستید و قصد دارید جهت تزئینات داخلی و همچنین نمای بیرونی ساختمان خود از تزئینات منحصر بفرد و مقاوم استفاده کنید، بی شک ابزارهای پلی یورتان دفونا می تواند نیازهای شما را تامین کند. دفونا منتظر شماست.

ما چه میکنیم؟

تولید مصنوعات ساختمانی پلی یورتان

پلي‌يورتانها از پليمرهاي ويژه با خواص مطلوب و منحصربفردي مي‌باشند. بطوريكه مي‌توان محصولاتي از اين پليمر با نرمي ژلاتين تا سختي استخوان توليد و مصرف نمود .  وزن کم، مقاومت در برابر رطوبت و پوسیدگی، مقاومت فشاری و کششی بالا، ثبات ابعادی در برابر سرما و گرما و همچنین ویژگی خود خاموش شوندگی در هنگام آتش سوزی از ویژگی های مصنوعات پلی یورتان است. ما در دفونا با استفاده از پلی یول های سری 400 به دانش فنی تولید فوم های سخت چگالی بالا برای تولید انواع دیوارپوش ها، تزئینات و قاب های ساختمانی، مجسمه سازی، پایه مبل و صندلی و … دست یافته ایم

توزیع وفروش مصنوعات ساختمانی پلی یورتان

استفاده از تزئینات گچی و چوبی سالهاست که در دکوراسیون داخلی رواج دارد. اما عدم امکان ایجاد تنوع طرح، عدم امکان اجرای جزییات دقیق، وزن بالای مصنوعات، نیاز به زیرسازی،  تردی و شکنندگی گچ، واکنش های تخریبی چوب به رطوبت و آتش و همچنین زمان اجرای بالا باعث شده است تا استفاده از این گونه تزئینات همواره مشکلاتی را برای طراحان و معماران ایجاد کند. ما در دفونا گستره ی متنوعی از انواع فریم ها و حاشیه ها، ابزارهای گلویی، قاب بندی و بوردر، دیوارکوب ها و تزئینات دیوار و سقف، سرستون ها ، دیوارپوش ها و همچنین نمای خارجی پلی یورتان را جهت ارائه به طراحان و معماران از طریق شبکه نمایندگی ها و عاملیت های فروش در سراسر کشور آماده کرده ایم.

اجرای پروژه های طراحی و نصب پلی یورتان

سادگی و سرعت بالای نصب و فینیشینگ ویژگی منحصر بفرد محصولات پیلی یورتان است که باعث شده است طراحان و معماران محصولات پلی یورتان را نه تنها در پروژه های ساخت، بلکه بیشتر در پروژه های بازسازی و نوسازی استفاده کنند. دفونا با استفاده از تجربه ی کارشناسان طراحی و نصب خود در کلیه فرآیندهای طراحی دکورسیون داخلی و نما  و همچنین نصب ابزارها و تزئینات پلی یورتان در کنار شماست. همچنین شما میتوانید پیش از اجرای پروژه، رنگ های مورد نیاز خود را سفارش دهید و تزئینات پیش ساخته ی خود را با رنگ بندی دلخواه تحویل بگیرید. کارشناسان نصب دفونا مراحل نصب را به عهده خواهند گرفت و پس از نصب کلیه امور درزگیری ها، همرنگ سازی ها و .. را به سرعت برای شما انجام خواهند داد. ابزار پلی یورتان سازگار با محیط زیست و بدون CFC،   ایده آل برای استفاده روی سقف های کاذب سبک نظیر KNAUF ، سطوح صاف گچ، سیمان، سنگ، کاشی، فلز، چوب ، کابینت، مبلمان و… است.

نظرات مشتریان