11
آگوست

گچ بری های پیش ساخته پلی یورتان و مزایای آن

گچ‌بری های پلی یورتان به‌نوعی از گچ‌بری آماده و از پیش‌ساخته شده گفته می‌شود که دارای روکش PVC هستند و جنس آن نیز از فوم فشرده است. این نوع گچ‌بری دارای وزن کمی می‌باشد و ازاین‌رو بر روی تمامی سطوح به‌راحتی نصب می‌شود. گچ بری پلی یورتان با توجه به قیمت مناسبی که دارد، بسیار مناسب بازسازی بدون تخریب است؛ بنابراین شما می‌توانید به‌راحتی آن را برش دهید و بر روی سطوح نصب کنید. گچ بری پیش ساخته پلی یورتان در نمای ساختمان‌ها (نوساز، بازسازی‌شده، ساختمان‌های قدیمی، ساختمان‌های مدرن) قابل‌استفاده می‌باشد. تنوع زیاد در گچ بری پیش ساخته پلی یورتان باعث شده است این محصول، مورد استقبال بسیاری از مردم قرار بگیرد. این نوع گچ‌بری صنعتی قابلیت نصب بر نماهای خارجی و داخلی را دارد و جایگزین بسیاری از گچ‌بری داخلی و بیرونی سنتی شده است.

ابزارهای مختلف استفاده‌شده در گچ بری پیش ساخته پلی یورتان و ویژگی‌های آن
در گچ بری پیش ساخته پلی یورتان ابزارهای مختلفی به کار برده شده است که هرکدام کاربرد خاص خود را دارند و در جای خاصی مورداستفاده قرار می‌گیرند. برای مثال ابزارهای گل سقف، ابزارهای قاب‌بندی، ابزارهای گلویی، ستون و سرستون و غیره هرکدام در بخش خاصی از معماری بنا بکار گرفته می‌شوند.گچ بری پیش ساخته دارای طرح‌های متنوع می‌باشد؛ ازاین‌رو نیازی نیست نگرانی راجع به طرح دلخواه خود داشته باشید. ضد آب و رطوبت بودن گچ بری پیش ساخته پلی یورتان ازجمله مشخصه‌های اصلی آن می‌باشد که باعث دوام و کیفیت بالای این نوع گچ‌بری در معماری شده است. گچ بری پیش ساخته رنگ‌پذیر است، بنابراین شما می‌توانید مطابق باسلیقه و سبک معماری خود، رنگ موردنظر خود را سفارش دهید.

گچ بری‌های پیش ساخته پلی یورتان مزایای مختلفی دارند. این ویژگی‌ها و مزایا باعث شده است افراد بیشتری به‌طور روزافزون به استفاده از آن‌ها در معماری خانه‌های خود روی‌آورند. گچ بری پیش ساخته پلی یورتان دارای زیبایی خاصی است و تنوع در طرح و همچنین رنگ آن زبانزد همه می‌باشد. این نوع گچ‌بری ازنظر اقتصادی به‌صرفه نیز هست و امکان عبور تجهیزاتی، از جمله نور هالوژن مخفی، سیم، لوله و غیره از داخل آن نیز وجود دارد. یکی از مهم‌ترین مزایای گچ بری پیش ساخته نصب آسان آن می‌باشد، به‌طوری‌که فرد متخصص با استفاده از میخ و چسب آن‌ها را با سرعت زیاد در ساختمان نصب می‌کند؛ ازاین‌رو در زمان نیز صرفه‌جویی می‌شود. این نوع گچ‌بری مقاومت بسیار بالایی دارد و درصورتی‌که شما بخواهید به تغییر دکوراسیون خانه خود بپردازید، کارها سریع‌تر انجام می‌شود و نیازی به جابجایی وجود ندارد.